Značka: Hry na PS5

Ratchet & Clank: Rift Apart

949 Kč
Skladem

Ratchet & Clank: Rift Apart – 5 Důvodů Proč Zahájit Dobrodružství

Vstupte do světa, kde každá bitva ožívá s nevídanou intenzitou díky technologii adaptivního spouštění a haptické zpětné vazby, které jsou specificky navrženy pro bezdrátový ovladač DualSense

Kategorie: Gaming

Ratchet & Clank: Rift Apart

Vstupte do světa, kde každá bitva ožívá s nevídanou intenzitou díky technologii adaptivního spouštění a haptické zpětné vazby, které jsou specificky navrženy pro bezdrátový ovladač DualSense. "Ratchet & Clank: Rift Apart" vás zavede do mezidimenzionálních světů plných života a barev, kde každý váš pohyb a každá střela přináší uspokojivý fyzický pocit přímo do vašich dlaní. Připravte se na epickou cestu, která vás zcela pohltí.

Intergalaktické Dobrodružství s Ratchet & Clank

Spojte síly s legendárními hrdiny Ratchetem a Clankem a zabraňte robotickému imperátorovi v jeho zlověstném plánu ovládnout vesmír. S ohromující rychlostí a plynulostí, kterou poskytuje konzole PS5, budete skákat mezi světy rychleji než kdykoliv předtím. Každý svět je plný detailů, které vás nejen okouzlí, ale poskytnou bohatou plochu pro vaši exploraci a dobrodružství. Připravte se na hru, která překoná hranice vaší představivosti.

Inovativní Herní Mechaniky

"Ratchet & Clank: Rift Apart" je více než jen hra – je to revoluční zážitek, který využívá všechny novinky konzoly PS5. Skrze inovativní funkce jako je bleskové načítání úrovní vám hra umožňuje prožít dobrodružství bez zbytečných přerušení. Zatímco bojujete proti nepřátelům a objevujete nové světy, hra vás neustále překvapuje novými herními prvky a mechanikami, které vás vtáhnou do děje hlouběji než kdykoliv předtím.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: