Novinka
Značka: PS5 Games

Rise of the Ronin

1 290 Kč
Skladem

Rise of the Ronin - Roninova Cesta k Svobodě

Staňte se součástí epického příběhu s hrou Rise of the Ronin, akční RPG s otevřeným světem, které vás zavede do srdce bouřícího se Japonska na konci období Edo. Ponořte se do atmosféry Bakumatsu, období plného nepokojů a změn, kde jako ronin - samuraj bez pána - čelíte nejen utlačovatelským vládcům, ale i smrtelným nemocem, které sužují zemi.

Kategorie: Hry pro PS5

Rise of the Ronin

Staňte se součástí epického příběhu s hrou Rise of the Ronin, akční RPG s otevřeným světem, které vás zavede do srdce bouřícího se Japonska na konci období Edo. Ponořte se do atmosféry Bakumatsu, období plného nepokojů a změn, kde jako ronin - samuraj bez pána - čelíte nejen utlačovatelským vládcům, ale i smrtelným nemocem, které sužují zemi. Vaše cesta za svobodou vás zavede do nejtemnějších koutů země, kde se spojíte s různými frakcemi a bojujete o nový osud Japonska.

Boj za Svobodu

Zažijete nekompromisní bojový systém, který je výzvou i pro ostřílené hráče RPG žánru. Vaše dovednosti s mečem, strategické myšlení a rychlé reflexy budou klíčem k přežití. V Rise of the Ronin budete moci uplatnit široké spektrum bojových technik a spojit je do fluidních komb, aby jste přemohli nepřátele. Každé vítězství vás přiblíží k cíli - osvobodit Japonsko z područí tyranského šógunátu.

Příběh Plný Emocí

V Rise of the Ronin nejsou rozhodnutí černobílá. Příběh vás vtáhne do hlubokých intrik a nečekaných zvratů, které ovlivní osudy postav i celého národa. Stane se váš ronin symbolem naděje pro utlačované, nebo se ztratí v šedých odstínech morálních dilemat? Vyprávění je propleteno emocemi a motivacemi, které vás donutí zamyslet se nad každým vaším rozhodnutím.

 

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: