Značka: Mytago

Apoštolové temnoty

199 Kč
Skladem
Autor Ilustrace Vazba ISBN
Alexander Kühnert Stephanie Böhm Brožovaná 978-80-87761-74-8
Kategorie: Gamebook / Knihy / Komiks
Počet stran: 96
Formát: 110 x 160 mm

Apoštolové temnoty

Temní páni, nejhorší z tyranů, byly nakonec porazeni, ale chaos, který po sobě zanechali, bude Magnamund svírat ještě mnoho let. Bylinarchové z Bautaru a Starší magi z Dessi však nečekají s rukama v klíně. Ze svého tábora v Slunečním údolí vytlačují z půdy špínu a jed, aby Temným zemím znovu navrátili život.

Tessa je mladá žena, kterou válka s Temnými pány vyhnala daleko na jih. Jen díky vstřícnosti Bylinarchů se jí podařilo začít nový život v jejich řadách. Než se Tessa stihne stát skutečnou druidkou, obdrží nečekaný úkol: Má se vydat do Slunečního údolí. Jde o dlouhou a náročnou cestu, na které se bude muset postavit četným nebezpečím i samotným hranicím svých duševních sil.

A právě Apoštolové Temnoty ji budou provázet na její cestě. Tyto bojovníky nalézající se mezi řadami Bylinarchů jsou strážci Tesse a jejího úkolu. Jsou to spojenci, kteří ji mohou ochránit od nebezpečenství a pomoci ji dosáhnout nemožného – obnovit Magnamund a navrátit mu jeho starou slávu.

S Apoštoly Temnoty po boku se Tessa může pokusit obnovit Magnamund a dosáhnout toho, co se zdálo být nemožné. S jejich pomocí je schopna čelit nebezpečenstvím i silným duševním bariérám a společně s nimi bojovat proti Temnotě. Apoštolové Temnoty jsou tak Tesse partneři na cestě do Slunečního údolí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: