Novinka
Značka: Mytago

Zapovězené země - Krypta melifikovaného mága

299 Kč
Skladem

Zapovězené země - Krypta melifikovaného mága

Ponořte se do hlubin Zapovězených zemí, kde Krypta melifikovaného mága odhaluje svůj dávný příběh. Vstupte do svatyně letitého světce, kde osvětlení tvoří pouze odkapávající svíčky a vzduch je těžký od vůně spálených obětí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Kolektiv autorů Alvaro Tapia, Christian Granath, Niklas Brandt Vázaná 9788088501473
Kategorie: Gamebook / Knihy / Komiks
Počet stran: 80
Formát: 100 x 180

Zapovězené země - Krypta melifikovaného mága

Ponořte se do hlubin Zapovězených zemí, kde Krypta melifikovaného mága odhaluje svůj dávný příběh. Vstupte do svatyně letitého světce, kde osvětlení tvoří pouze odkapávající svíčky a vzduch je těžký od vůně spálených obětí. Každý kout tohoto místa je osvětlen světlem dávných rituálů a pradávné magie. Pocítíte sílu místa, kde se medový dotek léčitele stává legendou, a seschlé údy znovu nabývají síly. Je to místo, kde se mrtví zdají vstávat z hrobů a tančit ve svitu svíček.

Objevte Skryté Tajemství

Pod vrstvami sádrového prachu a zlomenými kladivy se ukrývá tajemství, které čeká, až bude odhaleno. Rozbitím mozaiky zachycující zázračného léčitele odhalíte starodávné železné dveře, na kterých se skví rytina včely. Co leží za těmito dveřmi? Jaké poklady a dobrodružství může skrývat Krypta melifikovaného mága? V tomto předmětu se snoubí historie, mystika a vzrušení z neznáma.

Nezbytný Průvodce Pro Odvážné

Pro milovníky historie, dobrodružství a nevysvětlitelných jevů je tento artefakt nejen klenotem pro sběratele, ale také vstupenkou do světa plného dobrodružství. Staňte se součástí příběhu, který překonává hranice času a prostoru. Nechte se okouzlit kouzlem a tajemstvím, které s sebou nese Krypta melifikovaného mága a staňte se strážcem tajů dávné minulosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: