Značka: Planeta9

Dům mrtvých - Druhý příběh z Malazské knihy padlých

719 Kč
Skladem

Dům mrtvých - Druhý příběh z Malazské knihy padlých

Pronikněte do světa, kde se magie míchá s realitou a každý krok může odhalit nové nebezpečí i nevídané spojence. "Dům mrtvých - Druhý příběh z Malazské knihy padlých" vás zavede do středu neúprosného konfliktu, který rozhodne o osudu celé Malazské říše.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Steven Erikson - Vázaná 9788088321729
Kategorie: Knihy
Počet stran: 796

Dům mrtvých - Druhý příběh z Malazské knihy padlých

Pronikněte do světa, kde se magie míchá s realitou a každý krok může odhalit nové nebezpečí i nevídané spojence. "Dům mrtvých - Druhý příběh z Malazské knihy padlých" vás zavede do středu neúprosného konfliktu, který rozhodne o osudu celé Malazské říše. Věštkyně Sha'ik shromažďuje vojsko vyznavačů a vy se stanete svědky jejího povstání, které může změnit vše. Ponořte se do příběhu, kde každá bitva rýsuje hranice mezi hrdinstvím a zradou, a kde legendy ožívají přímo před vašimi očima.

Odvaha a Zrada ve Stínu Apokalypsy

Staňte se součástí odvážné cesty Šumaře a asasína Kalama, kteří se probíjí napříč pouští Raraku, aby splnili svůj osud. Cesta za odplatou a spravedlností je dlážděna nejen odvahou, ale také otázkami o vlastní identitě a loajalitě. Tento příběh je plný nečekaných zvratů a emocí, které vás donutí přemýšlet o ceně moci a vlivu náboženství na osudy národů. Kalamův a Šumařův boj proti Malazské říši není jen fyzickým střetem, ale i duelom myslí a principů.

Legendy a Myty: Klíč k Tajemství

"Dům mrtvých" není jen příběhem o válce, je to také cesta za odhalením mytů a legend, které formují svět Malazanů. Tajemný Dům, kráčející mezi realitou a bájemi, je centrem všeho, co se odehrává na stránkách této knihy. Prozkoumejte starobylé záhady a odhalte tajemství, která byla po staletí skryta. Každá stránka vás vtáhne hlouběji do labyrintu intrik, kouzel a historie, která je tak živá, že ji budete cítit na vlastní kůži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.