Značka: Planeta9

Zvláštní operace Z

339 Kč
Skladem

Zvláštní operace Z - Napětí Studené Války

Ponořte se do světa, kde studená válka vrcholí, a stínové operace jsou na denním pořádku. "Zvláštní operace Z" vás zavede do chmurných ulic New Yorku, kde elitní jednotka Specnaz pod vedením Vadima Skorlenského odhalí pravdu za záhadným "cvičením".

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Gavin G. Smith   Brožovaná 978-80-88321-88-0
Kategorie: Knihy
Počet stran: 308

Zvláštní operace Z

Ponořte se do světa, kde studená válka vrcholí, a stínové operace jsou na denním pořádku. "Zvláštní operace Z" vás zavede do chmurných ulic New Yorku, kde elitní jednotka Specnaz pod vedením Vadima Skorlenského odhalí pravdu za záhadným "cvičením". Objevte napětí a adrenalin spojený s nečekanou hrozbou chemické zbraně, která je však zdánlivě příliš skutečná. Zatímco se svět potácí na pokraji zkázy, tato kniha vás vtáhne do víru akce, která si nevybírá.

Zápas o Přežití v Apokalypse

Zombie komando vedené Skorlenskijem čelí nejen zkáze New Yorku, ale i globální pandemii neuvěřitelných rozměrů. S každou stránkou "Zvláštní operace Z" se stanete součástí zoufalého boje o přežití v městě ovládaném nemyslícími monstry. Tato kniha je vaším průvodcem v boji proti času, kdy každé rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Cítíte odhodlání a odvahu elitního týmu, který se snaží proti všem překážkám vrátit domů.

Válečníci Bez Hranic

Prozkoumejte hlubiny lidské odvahy a bratrství, které se formuje v nejtěžších okamžicích. "Zvláštní operace Z" je oslavou nezlomné vůle vojáků, jejichž přísaha věrnosti je stejně neotřesitelná jako jejich bojový duch. Příběh, který se dotýká univerzálních témat jako je loajalita, oběť a touha po návratu domů, přináší čtenářům autentické postavy a napínavé momenty, které rezonují dlouho po dočtení poslední stránky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.