Značka: Planeta9

Mordie

679 Kč
Skladem

Mordie - Příběh Mocné Magie

Připojte se k Natana Treevesovi na jeho nebezpečné cestě skrze chudinské čtvrti města Mordie. V tomto místě, kde se magie snoubí s přežitím, se každodenní boj o skromnou obživu stává dobrodružstvím. Natan, sběratelem pokladů z Živoucího bahna, zve všechny, kteří touží po vzrušení, aby se mu přidali v hledání kouzelných bytostí, které tento nehostinný svět oživují.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Alex Pheby - Vázaná 9788088626046
Kategorie: Knihy
Počet stran: 614
Formát: 130 x 195

Mordie

Připojte se k Natana Treevesovi na jeho nebezpečné cestě skrze chudinské čtvrti města Mordie. V tomto místě, kde se magie snoubí s přežitím, se každodenní boj o skromnou obživu stává dobrodružstvím. Natan, sběratelem pokladů z Živoucího bahna, zve všechny, kteří touží po vzrušení, aby se mu přidali v hledání kouzelných bytostí, které tento nehostinný svět oživují. Nechejte se pohltit příběhem plným záhad a alchymie, kde každá stránka obrací kameny skrytých pravd.

Pán Mordie a Magie Mechanismů

Objevte mocného Pána, vládce Mordie, muže, jenž ovládá tajemnou magii, jež město udržuje při životě. V jeho rukou spočívají komplikované mechanické stroje, které jsou klíčem k udržení rovnováhy v tomto křehkém světě. Příběh ukazuje, jak se Natan dostává z chudoby do centra mocenských her, které mohou město zachránit, nebo zničit. Staňte se svědkem náročného výcviku a objevte tajemství magie, která může Natana proměnit v legendu.

Příběh Přežití a Hledání

Mordie není jen příběhem magie a moci. Je to také vyprávění o vytrvalosti a touze po lepším životě. Natanův osud je příkladem nezlomné vůle a odhodlání, které inspiruje. Jeho cesta od sběrače bahenních pokladů až k učedníkovi mocného Pána je plná zkoušek a překážek. Každý čtenář pocítí Natanovu touhu po svobodě a jeho boj proti nejistému osudu, který je stejně nepředvídatelný jako Živoucí bahno samotné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.