Značka: Planeta9

Bůh nedbá - Kniha svědků 1

679 Kč
Skladem

Bůh nedbá - Kniha svědků - Příběh přežití u Stříbrného jezera

Prozkoumejte hlubiny příběhu o Karse Orlongovi, nyní známém jako bůh lhostejnosti, v našem nejnovějším románu "Bůh nedbá - Kniha svědků 1". Tato kniha vás zavede do osady na břehu Stříbrného jezera, kde se odehrály krvavé masakry, a představí vám kult boha, který kdysi byl pouhým válečníkem.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Steven Erikson - Vázaná 9788088321569
Kategorie: Knihy
Počet stran: 674
Formát: 145 x 195

Bůh nedbá - Kniha svědků 1

Prozkoumejte hlubiny příběhu o Karse Orlongovi, nyní známém jako bůh lhostejnosti, v našem nejnovějším románu "Bůh nedbá - Kniha svědků 1". Tato kniha vás zavede do osady na břehu Stříbrného jezera, kde se odehrály krvavé masakry, a představí vám kult boha, který kdysi byl pouhým válečníkem. Vdechněte život legendám a staňte se svědkem přeměny Karsy v božskou bytost.

Vzestup Kulty Lhostejnosti

Ponořte se do světa, kde kult boha Karsy Orlonga soupeří s dalšími nově vzniklými náboženstvími, včetně těch, které uctívají Coltaina, boha s černými křídly. "Bůh nedbá - Kniha svědků 1" vám nabízí komplexní pohled na to, jak se mění náboženská krajina malazského světa a jaký vliv to má na jeho obyvatele.

Paměť a Přežití

Zatímco osada se vzpamatovává z minulých událostí, stíny minulosti stále přežívají ve vzpomínkách obyvatel. Knihu "Bůh nedbá - Kniha svědků 1" si přečtěte a objevte, jak se komunita vyrovnává s traumatem a jakým způsobem minulé hrůzy ovlivňují současnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.