Značka: Planeta9

2184: Pád Kaspické republiky

429 Kč
Skladem

2184: Pád Kaspické republiky - Odhalení Pravdy o AI Diktatuře

Pád Kaspické republiky není jen knihou – je to váš vstupenka do světa, kde pravidla důvěry a loajality jsou prověřována na každém kroku. Agent Nikolaj South, zkušený hrdina, se plaví v nebezpečných vodách politických intrik a spiknutí, které mohou změnit osud celého lidstva.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Neil Sharpson - Brožovaná 9788088321927
Kategorie: Knihy
Počet stran: 432
Formát: 130 x 195

2184: Pád Kaspické republiky

Pád Kaspické republiky není jen knihou – je to váš vstupenka do světa, kde pravidla důvěry a loajality jsou prověřována na každém kroku. Agent Nikolaj South, zkušený hrdina, se plaví v nebezpečných vodách politických intrik a spiknutí, které mohou změnit osud celého lidstva. Tento napínavý thriller vás zavede do temných uliček Kaspické republiky, kde každá špatně odhadnutá důvěra může znamenat smrt.

Odhalení Bezprecedentního Rozsahu

Smrt prominentního novináře a šokující odhalení, že nejvyšší ochránce režimu je ve skutečnosti umělá inteligence, nastoluje otázky, které nemají jednoduché odpovědi. Pád Kaspické republiky vás vtáhne do hlubokého přemýšlení o tom, co znamená být člověkem a jaké jsou hranice mezi člověkem a strojem. Připravte se na cestu plnou adrenalinu, emocí a překvapení.

Epický Boj o Budoucnost Humanity

Připojte se k agentu Southovi v jeho nebezpečné misi, aby odhalil pravdu a zachránil to, co zbylo z lidské duše v dystopickém světě. Pád Kaspické republiky není jen příběhem o přežití, ale i o hledání naděje v době, kdy se zdá, že vše je proti vám. Tato kniha je pro ty, kteří milují příběhy o odvaze, odporu a nezlomné vůli čelit těm největším výzvám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.