Značka: Planeta9

Silikonový ostrov

379 Kč
Skladem

Silikonový ostrov - Cyberpunková Romantika v Chaose

Představte si místo, kde se snoubí dystopická budoucnost s nynější technologií – to je Silikonový ostrov. Místo, které ovládají tři klany, a kde se z elektronického odpadu stává cenný poklad. Tento ostrov je domovem pro tisíce sběračů, kteří se prokousávají skrze nekonečný déšť a řvoucí příliv, aby našli své místo v kybernetické hierarchii.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Čchen  Čchiou-fan - Brožovaná 9788088321446
Kategorie: Knihy
Počet stran: 376
Formát: 130 x 195

Silikonový ostrov

Představte si místo, kde se snoubí dystopická budoucnost s nynější technologií – to je Silikonový ostrov. Místo, které ovládají tři klany, a kde se z elektronického odpadu stává cenný poklad. Tento ostrov je domovem pro tisíce sběračů, kteří se prokousávají skrze nekonečný déšť a řvoucí příliv, aby našli své místo v kybernetické hierarchii. Přijměte výzvu a prozkoumejte temná zákoutí Silikonového ostrova.

Cyberpunková romantika a chaos

Ostrov, kde se snoubí krása a nebezpečí, pláže poseté kovem a neživými medúzami, je místem, které vás pohltí. Kyberimplantáty a virtuální drogy zde otevírají nové světy, zatímco neustálá práce na transformaci a recyklaci elektroniky představuje příslib bohatství. Objevte životní styl Silikonového ostrova, kde se každý den mění v dobrodružství.

Nezkrotná síla a příslib bohatství

Na Silikonovém ostrově nejde jen o přežití, ale o boj za moc a bohatství. Vláda nad tunami elektronického odpadu přináší nejen značné bohatství, ale i moc nad osudy tisíců. Vstupte do světa, kde každý kus odpadu může znamenat rozdíl mezi chudobou a nesmírným bohatstvím, a staňte se součástí legendy, která se odvíjí na tomto záhadném ostrově.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.