Značka: Planeta9

Jidáš zbavený pout: Poslední hlídka

439 Kč
Skladem

Jidáš zbavený pout: Poslední hlídka - Cena za Nečekanou Laskavost

Vstupte do světa, kde nejistota už nemá místo. Mechanik Mark Vernon si myslel, že konečně našel klidný přístav ve světě Společenství, kde je bezpečí na prvním místě. Společně s rodinou se těšili z nově nabytého pocitu bezpečí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Peter F. Hamilton - Brožovaná 9788088321163
Kategorie: Knihy
Počet stran: 596
Formát: 130 x 195

Jidáš zbavený pout: Poslední hlídka

Vstupte do světa, kde nejistota už nemá místo. Mechanik Mark Vernon si myslel, že konečně našel klidný přístav ve světě Společenství, kde je bezpečí na prvním místě. Společně s rodinou se těšili z nově nabytého pocitu bezpečí. Avšak i v utopickém světě může jedna malá laskavost pro Nigela Sheltona, zakladatele Společenství, změnit vše. Připravte se na příběh, kde každá zdánlivě nevinná služba může mít nečekané a dalekosáhlé následky.

Nečekané Zvraty a Osudové Rozhodnutí

Co se stane, když se obyčejný život obrátí vzhůru nohama nečekaným požadavkem? Mark Vernon se ocitá v situaci, kde každá volba může znamenat změnu nejen pro něho, ale pro celé Společenství. Tento příběh je plný napětí a nečekaných obratů, které vás donutí přemýšlet o tom, jakou cenu jsme ochotni zaplatit za naše rozhodnutí a zda je vůbec možné uniknout důsledkům našich činů.

Bezpečný Svět na Hraně Propasti

"Jidáš zbavený pout: Poslední hlídka" není jen příběh jednoho muže, je to vyprávění o celém Společenství, které stojí na pokraji zkázy. Je to příběh o tom, jak i nejbezpečnější místa mohou skrývat neviditelné nebezpečí a jak jediný člověk může ovlivnit osudy mnoha. Je to výzva pro čtenáře, aby našli odvahu čelit neznámu a přijmout důsledky svých volby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.