Značka: Planeta9

Prázdnota - Čas

419 Kč
Skladem

Prázdnota: Čas - Starý Nepřítel a Nový Začátek

Prozkoumejte temnou hlubinu vesmíru s knihou "Prázdnota - Čas", kde se setkáváme s tíživým očekáváním a hrůzou z nepoznaného. Obraťte listy této napínavé sci-fi ságy a staňte se svědky, jak si post-lidské frakce vedou boj o samotný osud Společenství.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Peter F. Hamilton - Brožovaná 9788088321521
Kategorie: Knihy
Počet stran: 704
Formát: 131 x 195

Prázdnota - Čas

Prozkoumejte temnou hlubinu vesmíru s knihou "Prázdnota - Čas", kde se setkáváme s tíživým očekáváním a hrůzou z nepoznaného. Obraťte listy této napínavé sci-fi ságy a staňte se svědky, jak si post-lidské frakce vedou boj o samotný osud Společenství. Je to příběh plný zrady, naděje a hrdinství, který vás pohltí a nepustí.

Zmatek ve Společenství - Válka se rozhořívá

"Prázdnota - Čas" odhaluje svět na pokraji zkázy, kde se nadcházející Pouť do Prázdnoty stává středobodem konfliktu a strachu. Spojte se s hrdiny, kteří jsou ochotni čelit nebezpečí, jež přináší blížící se flotila Ocisenského císařství a temné síly, které se probouzejí. Tato kniha je výzvou pro všechny, kteří milují epické příběhy s bohatým světem a komplexními postavami.

Osud lidstva v šachu - Přežijí nejsilnější

Vstupte do epického příběhu "Prázdnota - Čas", kde starý nepřítel číhá ve stínech, připravený na genocidu lidské rasy. Tato kniha je nejen dobrodružstvím a zkoumáním mezihvězdného prostoru, ale také studií lidské povahy a touhy po přežití. Je to boj mezi světlem a temnotou, mezi známým a neznámým, který vám nedovolí knihu odložit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.