Značka: Planeta9

Deepsix

429 Kč
Skladem

Deepsix - Zachraňte Vědu s Deepsix

Vstupte do světa, kde je každý okamžik posledním a objevy jsou stejně vzácné jako drahokamy. Deepsix je nejen kniha; je to brána k nekonečným dobrodružstvím, kde se setkáváte tváří v tvář s nejistotou osudu exoplanety Maleiva III.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Jack McDevitt - Brožovaná 9788088626008
Kategorie: Knihy
Počet stran: 518
Formát: 130 x 195

Deepsix

Vstupte do světa, kde je každý okamžik posledním a objevy jsou stejně vzácné jako drahokamy. Deepsix je nejen kniha; je to brána k nekonečným dobrodružstvím, kde se setkáváte tváří v tvář s nejistotou osudu exoplanety Maleiva III. Připojte se k Priscille "Hutch" Hutchinsové na palubě jejího nadsvětelníku a staňte se součástí týmu, který má za úkol zachránit bezcenné vědecké poklady před neodvratným zánikem.

Příběh O Odvaze a Přežití

Maleiva III se rychle blíží ke své zkáze, a přesto se objevuje hrdinka, která je připravena čelit nebezpečí. Tato kniha je oslavou lidského ducha a odhodlání. Příběh Deepsix je nabitý emocemi a napětím, což vás přiměje k zatajení dechu s každou nově přečtenou stránkou. Objektivní věda se zde mísí s osobní obětí a přináší tak nezapomenutelný zážitek.

Galaktická Rarita v dosahu ruky

Nenechte si ujít šanci stát se částí exkluzivního příběhu o Maleiva III, planetě, která brzy zmizí z kosmických map. Deepsix vás zavede do světa, kde je každé slovo a každá stránka plná napětí a tajemství. Užijte si cestu plnou nebezpečí, objevů a nezapomenutelných momentů s jednou z nejikoničtějších postav sci-fi žánru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.