Značka: Planeta9

Pěšky na Aldebaran

259 Kč
Skladem

Pěšky na Aldebaran - Cesta Za Tajemstvím Vesmíru

Představte si, že se probudíte uprostřed neznámého vesmírného artefaktu, obklopeni nesmírným tichem a tajemstvím, které se snažíte odhalit. "Pěšky na Aldebaran" vás zavede na cestu plnou otázek, nebezpečí a objevů.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Adrian Tchaikovsky - Brožovaná 978-80-88321-80-4
Kategorie: Sci-fi literatura
Počet stran: 200
Formát: 132 x 191

Pěšky na Aldebaran

Představte si, že se probudíte uprostřed neznámého vesmírného artefaktu, obklopeni nesmírným tichem a tajemstvím, které se snažíte odhalit. "Pěšky na Aldebaran" vás zavede na cestu plnou otázek, nebezpečí a objevů. Prožijte s Garym Rendellem jeho nejtěžší výpravu, kterou jste kdy mohli ve svých divočinách snít. Tento strhující příběh je nejen knihou, ale cestou za poznáním, která rozšíří vaše obzory dál, než kdy jste si mysleli.

Cesta Astronauta Garyho Rendella

Odvaha a vytrvalost jsou klíčové vlastnosti každého astronauta a Gary Rendell je jejich ztělesněním. Jeho příběh je vyprávěním plným napětí a nečekaných zvratů, které vás vtáhnou do dalekého kosmu, kde každý krok může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Připojte se k němu a staňte se součástí týmu, který odhaluje tajemství mimozemské skály, a zažijte dobrodružství, na které nikdy nezapomenete.

Inspirace pro Budoucí Průzkumníky

Každý malý kluk nebo dívka sní o tom stát se astronautem, prozkoumávat neznámé galaxie a setkávat se s novými civilizacemi. "Pěšky na Aldebaran" je víc než jen příběh; je to plamen naděje pro budoucí generace, které hledají inspiraci v nekonečných hvězdách. Tato kniha je dokonalým dárkem pro každého, kdo chce rozsvítit jiskru zvědavosti a touhy po dobrodružství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.