Značka: Planeta9

Hrdinové umírají

679 Kč
Skladem

Hrdinové umírají - Ankhanský Bojovník: Cesta Cainea

Vstupte do světa Ankhany, kde legendární hrdina Caine, známý také jako Čepel Tyshalleova, vládne každému bojišti se svou neochvějnou odvahou a nekompromisní silou. Caine je symbolem nepřekonatelnosti, ikonou, která v sobě skrývá nejen ničivou sílu, ale i hluboký příběh muže jménem Hari Michaelson – idol milionů, jehož život je sledován jako největší show na Zemi.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Matthew Stover - Vázaná 9788088321606
Kategorie: Knihy
Počet stran: 696
Formát: 135 x 195

Hrdinové umírají

Vstupte do světa Ankhany, kde legendární hrdina Caine, známý také jako Čepel Tyshalleova, vládne každému bojišti se svou neochvějnou odvahou a nekompromisní silou. Caine je symbolem nepřekonatelnosti, ikonou, která v sobě skrývá nejen ničivou sílu, ale i hluboký příběh muže jménem Hari Michaelson – idol milionů, jehož život je sledován jako největší show na Zemi. Buďte svědky, jak Caine stírá hranici mezi realitou a fikcí a stává se hrdinou, který bojuje nejen na poli bitvy, ale i proti nespravedlnosti společenského systému.

Zábava nebo Morálka? Dilema moderního hrdiny

Ponořte se do komplexního světa, kde Caine ztělesňuje moderního gladiátora, bojujícího pro zábavu milionů, kteří sledují každé jeho pohyby. Jeho dobrodružství v Ankhaně jsou více než jen příběhy – jsou zrcadlem naší společnosti, kde se morální dilema střetává s touhou po adrenalinovém vzrušení. Caine je hrdinou, který musí čelit temné straně svého povolání a hledat odpovědi na otázky, které si klademe všichni.

Caine: Superhvězda nebo oběť systému?

Hari Michaelson, muž za maskou Cainea, je více než jen bojovníkem. Je superhvězdou ve světě, kde popularita znamená vše, ale zároveň je vězněm kastovního systému, který ho nutí opakovat své krvavé činy. Jeho příběh nás nutí zamyslet se nad vlastním vnímáním hrdinství a vraždy, nad hranicemi mezi zábavou a etikou. Stane se Caine vaším hrdinou, nebo symbolem zkaženého světa, který potřebuje změnu?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.