Značka: Planeta9

Prázdnota - Evoluce

419 Kč
Skladem

Prázdnota: Evoluce - Útěk před Prázdnotou a Smrtí

Prozkoumejte nekonečné hlubiny kosmu s knihou "Prázdnota - Evoluce", kde se vesmírné lodě Živoucího snu vydávají do samotného srdce Prázdnoty v hledání pravého ráje.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Peter F. Hamilton - Brožovaná 978-80-88321-64-4
Kategorie: Knihy
Počet stran: 690
Formát: 130 x 195

Prázdnota - Evoluce

Prozkoumejte nekonečné hlubiny kosmu s knihou "Prázdnota - Evoluce", kde se vesmírné lodě Živoucího snu vydávají do samotného srdce Prázdnoty v hledání pravého ráje. Ponořte se do příběhu, kde poutníci čelí nejen vnitřním demonům a mystickým vizím, ale i nebezpečím, které na ně číhají v neznámém vesmíru. Tato epická kniha je plná napětí, záhad a nečekaných zvratů, které vás donutí otáčet stránkami až do samotného konce.

Závratná Rychlost Prázdnoty

"Prázdnota - Evoluce" vás zavede do světa, kde se Prázdnota rozpíná alarmující rychlostí, pohlcuje energii planet a hvězd a hrozí zničením celých galaxií. Staňte se svědkem, jak se hrdinové pokoušejí zastavit ničivou sílu, která může znamenat konec všeho, co známe. Připojte se k nim a žijte s nimi jejich boj proti času, který neúprosně ubíhá, a připojte se k těm, kteří si uvědomují, jak málo času lidstvu zbývá.

Lovci Snů a Záhady Vesmíru

V této napínavé knize sledujte, jak Druhý Snící uniká nejen pronásledování agentů Živoucího snu, ale i nástrahám, které pro něho připravuje Paula Myo a psychopatický zabiják známý jako Kočka. "Prázdnota - Evoluce" vás vtáhne do světa plného intrik a nebezpečí, kde každý krok může být poslední a kde se každý lov stává smrtícím tancem mezi kořistí a predátorem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.