Značka: Planeta9

K čemu jsou zbraně - Kultura 03

429 Kč
Skladem

K čemu jsou zbraně: Kultura - Epická sci-fi sága

Zažijte napínavý příběh Cheradenina Zakalweho, jednoho z nejlepších agentů Zvláštních okolností. Ponořte se do světa, kde hranice mezi dobrem a zlem nejsou jen černobílé a každé rozhodnutí může změnit osud celých světů.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Iain M. Banks - Brožovaná 978-80-88321-36-1
Kategorie: Knihy
Počet stran: 464

K čemu jsou zbraně - Kultura

Zažijte napínavý příběh Cheradenina Zakalweho, jednoho z nejlepších agentů Zvláštních okolností. Ponořte se do světa, kde hranice mezi dobrem a zlem nejsou jen černobílé a každé rozhodnutí může změnit osud celých světů. "K čemu jsou zbraně - Kultura" není jen knihou; je to odvážná cesta, na které se stanete součástí sofistikované společnosti řízené stroji, kde lidé žijí v naprostém dostatku. Objevte, co znamená být skutečnou zbraní v rukou výzvědné služby a jaké dilema může přinést pozice síly.

Více než jen fikce

"K čemu jsou zbraně - Kultura" nepřináší pouze úchvatný fikční svět, ale zároveň podněcuje k zamyšlení nad aktuálními tématy. Tato kniha vás zavede do světa, kde se každodenní realita prolíná s vysokou technologií a morálními dilematy. Reflektujte nad vlastními hodnotami a představivostí skrze metafory a alegorie, které autor mistrně vplétá do příběhu. Vnímejte, jak se sofistikovaná kultura střetává s neznámem a nebezpečím za jejími hranicemi.

Přesvědčivý důvod k nákupu

Nenechte si ujít možnost zakusit dobrodružství, které rozšíří vaše obzory a donutí vás přemýšlet. S každou stránkou "K čemu jsou zbraně - Kultura" se ponoříte hlouběji do příběhu, který je stejně provokativní, jako je zábavný. Je to ideální volba pro milovníky sci-fi, fanoušky politických thrillerů a každého, kdo hledá literaturu s hlubokým přesahem. Obklopte se příběhem, který je zároveň napínavým dobrodružstvím a intelektuální výzvou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.