Značka: Planeta9

Pomysli na Fléba - Kultura 01

379 Kč
Skladem

Pomysli na Fléba - Kultura 01

Objavte nekonečné možnosti vesmírné ságy s knihou "Pomysli na Fléba - Kultura 01". Vstupte do světa, kde se mísí intriky a hrdinství, kde každý rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Iain M. Banks - Brožovaná 978-80-906985-8-1
Kategorie: Knihy
Počet stran: 606

Pomysli na Fléba - Kultura 01

Objavte nekonečné možnosti vesmírné ságy s knihou "Pomysli na Fléba - Kultura 01". Vstupte do světa, kde se mísí intriky a hrdinství, kde každý rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Tato kniha není jen běžným příběhem; je to epopej o válce, odvaze a o utajených vědomostech, které mohou změnit osud celých civilizací. Připojte se k Chameleonu jménem Bora Horza Gobuchulovi na jeho nebezpečné misi a zažijte dobrodružství, které vás pohltí a nepustí.

Osud Galaxie v Vašich Rukách

"Pomysli na Fléba - Kultura 01" není pouze příběhem o válce mezi mocnou Kulturou a expanzivní Idirskou říší. Je to příběh o boji mezi dvěma ideologiemi, o explozi orbitálních konstruktů a o miliardách životů, které jsou ve hře. S každou stránkou otevřete nový rozměr konfliktu, který vyžaduje nejen sílu, ale i moudrost a strategii. Učiněte krok do světa, kde každé rozhodnutí může ovlivnit osud galaxie.

Válka a Mír V Jednom Příběhu

Ponořte se do příběhu, který je více než jen science fiction. "Pomysli na Fléba - Kultura 01" přináší hluboký pohled na morální dilemata a filozofické otázky, které válka přináší. Tato kniha vás donutí zamyslet se nad významem fráze "Všichni budeme v pořádku" a nad tím, co oběť znamená pro jednotlivce i pro celou civilizaci. Objevte příběh, který vás emocionálně zasáhne a zároveň rozšíří vaše obzory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.