Značka: Planeta9

Klec duší

509 Kč
Skladem

Klec duší - Genetika versus Humanita

Představte si svět, kde se s každým dnem Slunce smrští a vyhasíná, a Země už není modrou oázou, jak ji známe, ale planeta transformovaná v něco úplně nového. Klec duší vás zavede do jediného města, které zbylo, kde poslední lidská komunita bojuje o přežití.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Adrian Tchaikovsky - Vázaná 9788088321323
Kategorie: Knihy
Počet stran: 568
Formát: 137 x 197

Klec duší

Představte si svět, kde se s každým dnem Slunce smrští a vyhasíná, a Země už není modrou oázou, jak ji známe, ale planeta transformovaná v něco úplně nového. Klec duší vás zavede do jediného města, které zbylo, kde poslední lidská komunita bojuje o přežití. Obklopeni toxickými oceány a divokou džunglí plnou mutantů, čelí lidé ve městě nejen vnějším hrozbám, ale i vnitřním bojům a represím. Získejte knihu, která vás zavede do světa, kde i nejtemnější hodina může být plná odvahy a naděje.

Genetické Zázraky a Zapomenuté Vědomosti

V městě, kde se genetické mutace staly běžnou praxí, ale umění čtení a psaní upadlo do zapomnění, Klec duší odkrývá paradoxní realitu lidské adaptace a degradace. Ponořte se do příběhu, kde každý den je bojem a každý čin může mít nečekané důsledky. Tato kniha vás nutí zamyslet se nad tím, co znamená být člověkem, když je v sázce samotná existence.

Vzdor, Vězení a Naděje na Ostrově

Nebezpečí a vzpoura vás čekají na Ostrově - vězeňské kolonii v srdci džungle, kam jsou posíláni nepohodlní a rebelové. Klec duší není jen o přežití, ale o hledání svobody a pravdy v dystopickém světě. Objevte příběhy těch, kteří se odvážili vzepřít a možná nalezli naději tam, kde by jí nikdo nečekal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.