Značka: Planeta9

Psí vojáci

339 Kč
Skladem

Psí vojáci - Rex: Váš Neprůstřelný Ochránce

Objevte nový rozměr bezpečnosti s Rexem, psím vojkem, který překračuje hranice možného. Rex je genetickým zázrakem – dva metry vysokým a neprůstřelným strážcem, který je vybaven hlasovým simulátorem, jenž budí respekt a poslušnost.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Adrian Tchaikovsky - Brožovaná 978-80-88321-04-0
Kategorie: Knihy
Počet stran: 380

Psí vojáci

Objevte nový rozměr bezpečnosti s Rexem, psím vojkem, který překračuje hranice možného. Rex je genetickým zázrakem – dva metry vysokým a neprůstřelným strážcem, který je vybaven hlasovým simulátorem, jenž budí respekt a poslušnost. Jeho úkolem je chránit a plnit rozkazy, přičemž jeho loajalita je neotřesitelná. S Rexem u svého boku budete mít nejen společníka, ale i neohroženého ochránce.

Technologické Inovace v Obraně

Rex přináší revoluční technologie do světa bezpečnosti. Tento psí voják je výsledkem pokročilého genetického inženýrství, jehož palebná výstroj a ochranné schopnosti neznají konkurenci. Smečka, kterou Rex velí, zahrnuje Draka, Medu a Včelky – každý z nich je speciální jednotka s jedinečnými schopnostmi. Rex je vůdčí silou, která posouvá hranice defenzivních možností.

Emoce a Inteligence: Více než Jen Stroj

I přes svou bojovou výbavu a impresivní schopnosti je Rex naprogramován touhou být dobrým psem. Jeho věrnost a ochota plnit příkazy je srdcervoucí, a zároveň poskytuje útěchu v tom, že máte po svém boku bytost, která chce dělat radost. Rex je důkazem, že dokonce i nejvyspělejší stroje mohou mít srdce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.