Značka: Planeta9

Terminus

339 Kč
Skladem

Terminus - Ztracená v Čase: Příběh Terminus

Ponořte se do napínavé sci-fi detektivky Terminus, kde se agentka Shannon Mossová ocitá v spletitém případu vyšetřování brutální vraždy člena elitní jednotky SEAL a pátrá po jeho nezvěstné dceři. Tato kniha vás zavede na palubu kosmické lodi U.S.S. Libra, která se vypravila na cestu Hlubokými vodami času a nyní je ztracená v neznámých rozměrech.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Tom Sweterlitsch - Vázaná 9788088321002
Kategorie: Knihy
Počet stran: 422
Formát: 135 x 195

Terminus

Ponořte se do napínavé sci-fi detektivky Terminus, kde se agentka Shannon Mossová ocitá v spletitém případu vyšetřování brutální vraždy člena elitní jednotky SEAL a pátrá po jeho nezvěstné dceři. Tato kniha vás zavede na palubu kosmické lodi U.S.S. Libra, která se vypravila na cestu Hlubokými vodami času a nyní je ztracená v neznámých rozměrech. Objevte, jak Shannon odhaluje vrstvu po vrstvě tajemství, která je pevně svázaná s násilím ve světě, který známe.

Hledání ve Hvězdách

Terminus není pouze knihou napínavých momentů a temných tajemství. Je to také příběh odvahy a nezdolného úsilí hlavní hrdinky, která je odhodlaná najít ztracenou dívku za každou cenu. Tato kniha vás vtáhne do příběhu plného nebezpečí a objevů, kde každá stránka přináší nové zvraty a důležité stopy. Vydáte se společně s agentkou Mossovou na cestu, kde každý krok může znamenat rozuzlení nebo další prohloubení záhady.

Osudová Cesta do Budoucnosti

Vydejte se na osudovou cestu s kosmickou lodí U.S.S. Libra a prožijte s agentkou Shannon Mossovou její pátrání v temných proudech času. Terminus vás přenese daleko za hranice běžné reality do světa, kde je budoucnost nejistá a každá stopa může být klíčem k odhalení pravdy. Tato kniha je mistrovským dílem, které kombinuje prvky sci-fi, thrilleru a detektivky, a je určeno pro čtenáře, kteří touží po příbězích, jež je nepustí až do poslední stránky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.