Značka: Planeta9

Střepy Země

509 Kč
Skladem

Střepy Země - Idrisova Cesta: Od Války k Míru

Války a bitvy jsou minulostí, ale jejich stíny se vlečou v pamětech hrdinů. Představte si svět, kde se válka odehrála a vítězové, jednou oslavovaní, jsou nyní zapomenuti. V románu "Střepy Země" se setkáváme s Idrisem, dokonalým válečníkem, který přečkal čas a válku.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Adrian Tchaikovsky - Vázaná 9788076840959
Kategorie: Knihy
Počet stran: 582
Formát: 140 x 195

Střepy Země

Války a bitvy jsou minulostí, ale jejich stíny se vlečou v pamětech hrdinů. Představte si svět, kde se válka odehrála a vítězové, jednou oslavovaní, jsou nyní zapomenuti. V románu "Střepy Země" se setkáváme s Idrisem, dokonalým válečníkem, který přečkal čas a válku. Jeho příběh není pouze o boji, ale o hledání místa v novém světě, který pro něj nemá využití. Připojte se k Idrisu na jeho cestě plné nejistoty, kde každý den je bojem o přežití a smysl.

Zachraňte se s Idrisem na palubě záchranné lodi

Od momentu, kdy byl Idris proměněn v nesmrtelného bojovníka, neopustil ho pocit věčné bdělosti. V románu "Střepy Země" se nyní ocitá na nezávislé záchranné lodi, kde se každý den stává zápasem o udržení lidskosti a naděje. Tato kniha není jenom o sci-fi dobrodružstvích, ale i o hluboké introspekci a hledání identity ve světě, který se neustále mění. Prožijte s Idrisem napínavý příběh plný akce a emocí.

Boj o budoucnost: Od hrdiny k vyvrženému

Střepy Země" odkrývají nelehký osud Idrise a jeho druhů. Jednou slavili jako hrdinové, nyní jsou považováni za zbytečné. Tato kniha je oslavou nezlomné vůle a odhodlání. Je to příběh o překonávání překážek a o nalezení nového účelu v chaotickém vesmíru. Objevte, jak Idris čelí své minulosti a snaží se najít své místo ve světě, který se zdá být proti němu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.