Značka: Planeta9

Hráč - Kultura 02

449 Kč
Skladem

Hráč: Kultura 02 -  Epos o hře, stratégii a moci

Představte si svět, kde hra ovládá vše – od vašeho postavení ve společnosti až po samotný osud říše. "Hráč - Kultura 02" je příběhem Jernau Morat Gurgeh, mistra her, který se vydává do Azadské říše, aby se zúčastnil hry, která přesahuje vše, co kdy znal.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Iain M. Banks - Brožovaná 9788088321125
Kategorie: Knihy
Počet stran: 384
Formát: 130 x 195

Hráč - Kultura

Představte si svět, kde hra ovládá vše – od vašeho postavení ve společnosti až po samotný osud říše. "Hráč - Kultura 02" je příběhem Jernau Morat Gurgeh, mistra her, který se vydává do Azadské říše, aby se zúčastnil hry, která přesahuje vše, co kdy znal. Tato kniha vás zavede do labyrintu strategií a intrik, kde každý tah může znamenat rozdíl mezi triumfem a zkázou. Je to více než jen příběh – je to výzva, která vás nutí přemýšlet o vašich vlastních životních hrách.

Strategie a přežití

V této epické sáze se Gurgeh ocitá ve světě, kde je hra Azad zrcadlem společnosti a její složitost je srovnatelná s mnohotvárností života samotného. Zde, kde je každý pohyb pod drobnohledem, se musí Gurgeh spolehnout na svou neotřesitelnou strategickou mysl a schopnost předvídat kroky soupeřů. Tato kniha je oslavou intelektuálního duelu a dokonalosti strategického myšlení, které vás bude držet v napětí až do poslední stránky.

Odvaha čelit neznámému

"Hráč - Kultura 02" vás zavede na cestu s Gurgehem, který překonává nejen výzvy hry, ale také osobní strach a nebezpečí, jež na něj čekají. Tento příběh je studií odvahy, která je potřebná k tomu, aby člověk čelil nejen nepřátelům přes herní desku, ale také neznámému a nejistému osudu. Jeho cesta je plná nečekaných zvratů a emotivních momentů, které vás donutí zamyslet se nad vlastní odvahou v obličeji životních výzev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.