Značka: Planeta9

Šaman

509 Kč
Skladem

Šaman - Elga: Síla Neznámého

Nahlédněte do světa plného moudrosti a duchovních záhad s naším exkluzivním produktem, Šamanem. Prožijte příběhy, které předávají pokolení a objevte skrytou sílu přírodních léků. Šaman Trn není jen obyčejný vypravěč – on je strážcem historie a průvodcem po cestě k poznání.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Kim Stanley Robinson - Vázaná 978-80-88321-48-4
Kategorie: Knihy
Počet stran: 640

Šaman

Nahlédněte do světa plného moudrosti a duchovních záhad s naším exkluzivním produktem, Šamanem. Prožijte příběhy, které předávají pokolení a objevte skrytou sílu přírodních léků. Šaman Trn není jen obyčejný vypravěč – on je strážcem historie a průvodcem po cestě k poznání. Vřesa, mistryně léčivých bylin, vám odhalí tajemství rovnováhy mezi lékem a jedem. A Elga, cizinka s neznámou silou, vás provede neznámými cestami, kde se mění osudy i nejsilnějších klanů.

Léčivá Moc Přírody

Zažijte sílu přírody s Šamanem, kde každý list má svůj příběh a každý kořen je zdrojem života. Vřesa, léčitelka, vás naučí rozpoznávat byliny, které mohou udržet váš klan zdravý a silný. Její znalosti jsou nepostradatelné a s Šamanem se stanou i součástí vašeho života. Objevte, jak se starověké vědomosti transformují v léčivou sílu v každé kapce bylinného extraktu.

Elga – Tajemná Cizinka

Elga, žena obestřená tajemstvím, vám prostřednictvím Šamana ukáže, že pravá síla tkví v nečekaném. Překročte hranice obvyklého a nechte se unést do světa, kde je každá změna šancí na nový začátek. S Šamanem prozkoumáte hlubiny duše a odhalíte schopnosti, o kterých jste si mysleli, že je nemáte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.