Značka: Planeta9

Měsíční zahrady - První příběh z Malazské knihy padlých

599 Kč
Skladem

Měsíční zahrady - První příběh z Malazské knihy padlých

"Měsíční zahrady - První příběh z Malazské knihy padlých" je nejen knihou, je to brána do světa plného nekonečných válek a politických intrik. Připojte se k odvážným bojovníkům Malazské říše v jejich neustálém zápase o moc a přežití. V tomto svazku se setkáte s Anomanderem a jeho Tiste Andii, kteří jsou nejen mistři magie, ale také nesmiřitelnými protivníky.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Steven Erikson - Vázaná 978-80-88321-76-7
Kategorie: Knihy
Počet stran: 688
Formát: 143 x 200

Měsíční zahrady - První příběh z Malazské knihy padlých

"Měsíční zahrady - První příběh z Malazské knihy padlých" je nejen knihou, je to brána do světa plného nekonečných válek a politických intrik. Připojte se k odvážným bojovníkům Malazské říše v jejich neustálém zápase o moc a přežití. V tomto svazku se setkáte s Anomanderem a jeho Tiste Andii, kteří jsou nejen mistři magie, ale také nesmiřitelnými protivníky. Tato kniha zavede čtenáře do světa, kde se magie a meče střetávají v epických rozměrech.

Vzestup a Pád Impéria

Malazská říše, vystavěná na ostřích mečů a tajemstvích magie, je na pokraji revoluce. Každá stránka "Měsíční zahrady" vás vtáhne hlouběji do vřavy vnitřních rozbrojů a krvavých střetů. Císařovna Laseen vládne s neochvějnou důsledností, ale dokáže udržet své impérium při životě, když se i nejvěrnější vojáci dožadují klidu? Objevte osudy postav, které jsou zkoušeny na hranici svých sil.

Odolnost Duchu a Hrdinství

V této knize se nejen setkáte s fascinujícími postavami, ale také s příběhem, který oslavuje odvahu a hrdinství. "Měsíční zahrady" jsou oslavou ducha, který se nevzdává před tváří nespravedlnosti a zkázy. Tato kniha není jen příběhem, ale i inspirací pro každého, kdo stojí před výzvami ve svém životě a hledá cestu vpřed.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.