Značka: Planeta9

Chmurný válečník

339 Kč
Skladem

Chmurný válečník - Fantasy Sága Plná Ultránásilí

Chmurný válečník není jen obyčejným příběhem. Je to epická sága o hledání smyslu v temném světě, kde prastarí a mocní Metaválečníci vedou věčný boj plný trýzně a zrady.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Alistair  Rennie - Vázaná 9788088321286
Kategorie: Knihy
Počet stran: 352
Formát: 138 x 196

Chmurný válečník

Chmurný válečník není jen obyčejným příběhem. Je to epická sága o hledání smyslu v temném světě, kde prastarí a mocní Metaválečníci vedou věčný boj plný trýzně a zrady. Ponořte se do hlubin temné metafyziky a ultranásilí, kde každý okamžik může být poslední. Dopřejte si román plný šílené řeže a odvázaného sexu, který vás nepustí až do poslední stránky.

Poznejte Chmurného Válečníka

Chmurný válečník není jen další postava z řady. Je to hrdina, který se vydal na cestu za pravdou o svém životě. S každou stránkou budete cítit jeho frustraci z nesmyslného zabíjení, jeho touhu poznat, kdo ve skutečnosti je a proč existuje. Tento román vám nabízí unikátní pohled do mysli válečníka, který se odvážil postavit proti osudu a hledat odpovědi.

Zažijte Brilantní Fantasy

Nechte se unést do světa, kde je každý zvrat příběhu nepředvídatelný a každá bitva je brutálnější než ta předchozí. Chmurný válečník je mistrovské dílo plné brilantních popisů a nezapomenutelných postav, které vás vtáhnou do světa, kde fantazie setkává se skutečností. Je to fantasy román nové generace, který překračuje hranice běžné představivosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.