Značka: Planeta9

Ocelová šlechta

219 Kč
Skladem

Ocelová šlechta - Neohrožená Ocel na Bojišti

Představujeme vám "Ocelová šlechta", román, který vás ponoří do světa, kde hrdinství překračuje hranice možného. Seržant Ted Regan se ocitá ve víru nebezpečí, když musí najít ztraceného Sciona, člena mocného rodu, jehož zbroj představuje vrchol bojové výbavy.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Adrian Tchaikovsky - Brožovaná 9788090737129
Kategorie: Knihy
Počet stran: 206
Formát: 135 x 200

Ocelová šlechta

Představujeme vám "Ocelová šlechta", román, který vás ponoří do světa, kde hrdinství překračuje hranice možného. Seržant Ted Regan se ocitá ve víru nebezpečí, když musí najít ztraceného Sciona, člena mocného rodu, jehož zbroj představuje vrchol bojové výbavy. Přečtěte si příběh plný napětí a odvahy, kde každá stránka přináší novou výzvu.

Záhada Bitevního Pancíře

"Ocelová šlechta" není jen obyčejná kniha – je to mysteriózní cesta za odhalením pravdy o selhání technologie, která byla považována za neporazitelnou. Ponořte se do příběhu, který zkoumá limity lidského ducha i technologických zázraků. Objevte, jak může jeden chybný článek ve výzbroji změnit osudy celého bojiště.

Vůdcovství v Troskách

V románu "Ocelová šlechta" se setkáváme s Reganovou četou, demoralizovanou a špatně vybavenou, která čelí zdánlivě nemožnému úkolu. Jejich cesta za záchranou ztraceného Sciona je nejen fyzická výzva, ale i testem vůdcovství a morálky. Inspirujte se příběhem o síle, která se rodí v nejtěžších chvílích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.