Značka: Planeta9

Motory boha

429 Kč
Skladem

Motory boha - Odkryjte Tajemství Vesmíru

Představujeme vám "Motory boha" – knihu, která vás zavede do světa plného záhad a neznámých civilizací. Dopřejte si cestu mimo běžnou realitu a objevte sekrety, které byly skryté po tisíciletí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Jack McDevitt - Brožová 9788088321842
Kategorie: Knihy
Počet stran: 440
Formát: 130 × 196

Motory boha

Představujeme vám "Motory boha" – knihu, která vás zavede do světa plného záhad a neznámých civilizací. Dopřejte si cestu mimo běžnou realitu a objevte sekrety, které byly skryté po tisíciletí. Připojte se k hrdinům v jejich hledání odpovědí ve vesmírných hlubinách a prožijte s nimi dobrodružství, jež změní nejen jejich životy, ale možná i osud celé planety.

Krása a Provokace Mimozemských Artefaktů

"Motory boha" není jen příběhem průzkumu a objevu. Je to umělecké dílo, které předkládá otázky o existenci a významu lidstva ve vesmíru. Každá stránka vás vtáhne hlouběji do příběhu o krásných, ale zároveň provokujících artefaktech, které přesahují lidské pochopení. Objevte společně s postavami krásu neznámého a nechte svou mysl, aby se ponořila do tajů starověkého vesmíru.

Záchrana Země Přichází s Vysokou Cenou

V "Motorech boha" se nejen setkáte s fascinujícími mimozemskými objekty, ale také pocítíte tíhu zodpovědnosti, která spočívá na ramenou těch, kdo se snaží zachránit Zemi před blížící se katastrofou. Je to příběh o čase, který je proti nám, a o hledání odpovědí, které by mohly odvrátit nebezpečí hrozící naší planetě. Učiníte spolu s protagonisty rozhodnutí, která nejsou jednoduchá, ale nezbytná pro naši budoucnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.