Značka: Planeta9

Prázdnota - Sny

419 Kč
Skladem

Prázdnota: Sny - Epické Vesmírné Dobrodružství

Objevte svět, který překračuje hranice vaší fantazie. "Prázdnota - Sny" je epický příběh odehrávající se v roce 3589, kde se lidstvo střetává s nekonečnou expanzí ničivé Prázdnoty. Tato kniha vás vtáhne do světa, kde každá stránka obrací nový roh nebezpečí a dobrodružství.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Peter F. Hamilton - Brožováná 9788088321408
Kategorie: Knihy
Počet stran: 640
Formát: 130 x 195

Prázdnota - Sny

Objevte svět, který překračuje hranice vaší fantazie. "Prázdnota - Sny" je epický příběh odehrávající se v roce 3589, kde se lidstvo střetává s nekonečnou expanzí ničivé Prázdnoty. Tato kniha vás vtáhne do světa, kde každá stránka obrací nový roh nebezpečí a dobrodružství. Připravte se na cestu do srdce galaxie a čelte nevídané hrozbě, která může znamenat konec existence vesmíru, jak jej známe.

Tajemství Prázdnoty

"Píše se rok 3589, patnáct set let po ničivé válce..." Tak začíná příběh, který vás zavede do temných hlubin vesmíru, kde se skrývá Prázdnota. Více než jen prostý vesmírný román, "Prázdnota - Sny" je záhadou, která vyžaduje odhalení. Přečtěte si a zkoumejte neznámé, objevujte původ a účel Prázdnoty a odhalte, kdo za ní stojí.

Vybojování Budoucnosti

V "Prázdnotě - Sny" se lidstvo nevzdává bez boje. Následujte hrdiny, kteří stojí na čele odporu proti největšímu nebezpečí známého vesmíru. Tento příběh je oslavou lidského ducha, odvahy a nezdolnosti, která vás inspiruje a povzbudí věřit v lepší zítřky. Ponořte se do epické ságy o přežití a stále živé naději.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Planeta9

je nakladatelství moderní i klasické sci-fi literatury. Planetu9 na cestě knižním vesmírem provázejí monumentální vesmírné ságy, kyborgové a pozoruhodné zvířecí proměny. Planeta9 občas cestuje mrazivými smyčkami času. Kolem Planety9 krouží i solidní military sci-fi, co smrdí napalmem.

Dráha Planety9 je výstřední, ale pevně daná kvalitou textu, překladu a knihy jako krásného předmětu.