Značka: CREW

Zaklínač: Rónin

329 Kč
Skladem

Zaklínač: Rónin - Legenda Zaklínače v Japonsku

Ponořte se do světa, kde se legendární Zaklínač Geralt setkává s fascinujícími bytostmi japonské mytologie. V této originální mangové adaptaci, která je zasazena do historického období Edo, se Geralt vydává na nebezpečnou cestu plnou morálních rozhodnutí a epických soubojů s duchy zvanými jókai, démony oni a dalšími mýtickými tvory.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Rafal Jaki Hataya Brožovaná 9788076793279
Kategorie: Komiks
Formát: 182 x 258
Počet stran: 120

Zaklínač: Rónin

Ponořte se do světa, kde se legendární Zaklínač Geralt setkává s fascinujícími bytostmi japonské mytologie. V této originální mangové adaptaci, která je zasazena do historického období Edo, se Geralt vydává na nebezpečnou cestu plnou morálních rozhodnutí a epických soubojů s duchy zvanými jókai, démony oni a dalšími mýtickými tvory. Každá stránka je nové odhalení v jeho pátrání po záhadné postavě - sněžné ženě jménem yuki onna. Objevte, jaký vliv bude mít na Geralta a jeho osud.

Legendární Souboje a Morální Dilemata

Zaklínač: Rónin není jen příběh o boji. Je to také příběh o hledání identity a pravdy v neurčitém a proměnlivém světě. Každý konflikt a každé morální rozhodnutí přivede Geralt k hlubšímu porozumění nejen světa kolem něj, ale i sebe sama. Připravte se na intenzivní emocionální zážitky, které vás zaručeně nepustí až do poslední stránky.

Mystika Japonského Folkloru

Vstupte do světa, kde tradiční japonské příšery a duchové ožívají na každé stránce. Tato manga je nejen očarující pro milovníky Zaklínače, ale také pro ty, kteří mají zájem o japonskou kulturu a folklore. Každé setkání s těmito mýtickými bytostmi představuje novou výzvu a příležitost pro Geralta, aby ukázal své schopnosti a odvahu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: