Značka: CREW

Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo

299 Kč
Skladem

Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo - 2 Povídky Plné Magie a Morálky

Staňte se svědky dobrodružství Geralta z Rivie, Zaklínače, ve dvou poutavých povídkách "Zrnko pravdy" a "Menší zlo". Ponořte se do světa plného magie, prokletých bytostí a morálních dilemat.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Jacek Rembiś, Andrzej Sapkowski Adam Gorham, Jonas Scharf Brožovaná 9788076794085
Kategorie: Komiks
Počet stran: 112
Formát: 168 × 258

Zaklínač: Zrnko pravdy / Menší zlo

Staňte se svědky dobrodružství Geralta z Rivie, Zaklínače, ve dvou poutavých povídkách "Zrnko pravdy" a "Menší zlo". Ponořte se do světa plného magie, prokletých bytostí a morálních dilemat. Objevte tajemné sídlo a jeho neobvyklého majitele, který s vámi sdílí dojemný příběh o rodině, minulosti a prokletí. Získejte odpovědi na otázky, zda skutečně existuje radost v těch nejtemnějších příbězích a zda lze najít vykoupení.

Geraltův Boj s Osudem: Více než Jen Povídky

Zaklínač Geralt se nevědomky zapletl do síti osudových událostí, které prověří jeho schopnosti a morálku. V povídce "Menší zlo" je čtenář vtáhnut do zapadlé vsi, kde se Geralt setkává s tajemným čarodějem. Spojí se jejich cesty, nebo je to setkání, které přinese více otázek než odpovědí? Přesvědčte se, jak Zaklínač čelí menším i větším zlům a jaké rozhodnutí učiní, když se cesty osudu zkříží.

Vykročte za Hranice Možného: Životní Lekce z Fantazie

"Zrnko pravdy" a "Menší zlo" nejsou jen dobrodružné příběhy; jsou to také pohledy do zrcadla naší vlastní existence. Každý příběh je příležitostí k zamyšlení nad vlastními rozhodnutími a hledáním pravdy ve vlastním životě. Naleznete v těchto povídkách inspiraci a odvahu čelit svým vlastním démonům? Objevte hlubší významy a metafory, které se skrývají ve slovech a událostech, a nechte se inspirovat k nalezení vlastního zrnka pravdy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: