Novinka
Značka: Hry na PS5

Cities: Skylines II Day One Edition

1 299 Kč
Objednáno

Stvořte svůj urbanistický ráj ve hře Cities: Skylines II

Vstupte do světa, kde vaše vize urbanistického ráje ožívá. Cities: Skylines II Day One Edition vám dává neomezenou moc vytvářet město přesně podle vašich představ. Přeměňte prázdnou plochu na rušné metropole s pulzujícím životem.

Kategorie: Playstation

 

Vstupte do světa, kde vaše vize urbanistického ráje ožívá. Cities: Skylines II Day One Edition vám dává neomezenou moc vytvářet město přesně podle vašich představ. Přeměňte prázdnou plochu na rušné metropole s pulzujícím životem. S touto hrou se stanete architektem, starostou a vizionářem v jednom. Vychutnejte si pocit, když vaše rozhodnutí přetvářejí nehostinnou krajinu na domov pro tisíce obyvatel.

Plánování bez hranic

Není to jen hra - je to simulace reality. Cities: Skylines II poskytuje nástroje pro vytvoření dokonalého městského plánu. Rozložení silnic, efektivní veřejná doprava a zajištění všech služeb - to vše je ve vašich rukách. Zavedení škol, nemocnic a zón zábavy nebylo nikdy více vzrušující a strategické. Promyslete každý detail, aby vaše město prosperovalo a vydrželo zkoušku času.

Ekonomika ve vašich rukou

Udržujte vaše město v černých číslech s propracovaným ekonomickým systémem, který Cities: Skylines II nabízí. Každá vaše rozhodnutí mají dopad na místní i celkovou ekonomiku. Najděte rovnováhu mezi příjmy a výdaji, přilákejte nové obyvatele a podniky a sledujte, jak vaše město kvete.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: