Novinka
Značka: ADC Blackfire

Disney Sorcerer’s Arena – Epické aliance: Přichází příliv - Rozšíření

719 Kč
Skladem

Získejte převahu s novým rozšířením - Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv

Představujeme vám Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv, nové rozšíření, které přináší úžasné možnosti a zážitky do vaší oblíbené strategické hry. Toto rozšíření je navrženo tak, aby posunulo vaše bojové dovednosti na úplně novou úroveň.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 13+ 45+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Představení Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv

Představujeme vám Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv, nové rozšíření, které přináší úžasné možnosti a zážitky do vaší oblíbené strategické hry. Toto rozšíření je navrženo tak, aby posunulo vaše bojové dovednosti na úplně novou úroveň. Připravte se na neuvěřitelnou akci, dobrodružství a taktiku, kterou budete potřebovat k dosažení vítězství.

Přidejte si Vaianu, Davyho Jonese a Stitche do vašeho týmu

S Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv máte jedinečnou příležitost přidat si do svého týmu tři nové a silné postavy. Vaiana, Dáva Jones a Stitche jsou připraveni vstoupit do arény a pomoci vám vytvořit strategické vlny, které přemůžou vaše protivníky. Každá postava má své vlastní schopnosti a dovednosti, které vám umožní překonat překážky a dosáhnout vítězství.

Nové výzvy a možnosti pro strategické hraní

Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv přináší do hry nové výzvy a možnosti pro strategické hraní. Budete se muset rozhodnout, jaké postavy a schopnosti použijete ve svém týmu, abyste získali výhodu nad soupeři. Každý tah je důležitý a vaše strategie bude rozhodovat o vašem úspěchu. Připravte se na nekonečnou zábavu, dobrodružství a napětí, které vás čeká ve hře Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance: Přichází příliv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: