Značka: ADC Blackfire

Dixit Disney

849 Kč
Skladem

Dixit: Disney Edition - Kreativní hra pro děti i dospělé

Dixit: Disney Edition je hrou, kterou si může užít celá rodina nebo přátelé na večírku. Jednoduchá pravidla a princip hraní umožňují, aby se do hry zapojil každý, ať už je mladý nebo starý.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 6 8+ 30+ Snadná
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Dixit: Disney Edition - Kreativní hra pro děti i dospělé

Rozvíjejte představivost s Dixit: Disney Edition

Dixit: Disney Edition je hra, která vás zavede do světa kouzel Disney a Pixar. Každá ilustrace na kartách vám připomene známé příběhy a postavy, které jste zamilovali. Staňte se vypravěčem a vymýšlejte vlastní příběhy na základě těchto ikonických obrazů.

Hra Dixit je navržena tak, aby rozvíjela vaši představivost a intuici. Při hraní budete muset vymýšlet slova a věty, které nejlépe popisují vybranou ilustraci. Vaši spoluhráči se pak pokusí uhodnout, která karta je vaše. Tato interakce a tvorba příběhů přináší neopakovatelnou zábavu pro všechny, bez ohledu na věk.

Zábava pro všechny věkové kategorie

Dixit: Disney Edition je hrou, kterou si může užít celá rodina nebo přátelé na večírku. Jednoduchá pravidla a princip hraní umožňují, aby se do hry zapojil každý, ať už je mladý nebo starý. Díky svému nádhernému ilustrovanému provedení a motivům z Disney a Pixar filmů je hra zároveň lahodnou vizuální lahůdkou.

Pro děti je tato hra skvělým nástrojem k rozvíjení jejich fantazie. Při vymýšlení příběhů a vyjadřování se k ilustracím si budou procvičovat kreativitu a schopnost vyjadřování. Dixit: Disney Edition je také skvělým prostředkem k rozvoji komunikačních dovedností a porozumění ostatním.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: