Značka: ADC Blackfire

Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance

1 329 Kč
Skladem

Vstupte do světa kouzel v Disney Sorcerer's Arena!

Vítejte v Disney Sorcerer's Arena, epické tahové bojové hře, která vás zavede do světa kouzel a dobrodružství! Staňte se Mistrem kouzelníkem a sestavte si svůj vlastní tým Disney a Pixar hrdinů a padouchů.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 nebo 4 13+ 35+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Disney Sorcerer’s Arena - Epické aliance

Vítejte v Disney Sorcerer's Arena, epické tahové bojové hře, která vás zavede do světa kouzel a dobrodružství! Staňte se Mistrem kouzelníkem a sestavte si svůj vlastní tým Disney a Pixar hrdinů a padouchů. Každé vaše rozhodnutí má vliv na váš osud ve hře. Připravte se na akční souboje v Kouzelnické aréně a prokažte své strategické schopnosti!

Sestavte svou alianci

V této strategické bojové hře je vaším úkolem vytvořit silnou alianci kouzelníků. Vyberte si ze širokého výběru postav z Disney a Pixar světa, každá s vlastními speciálními schopnostmi. Sestavte tým, který bude skvěle fungovat dohromady a vytvořte úchvatné kombinace akcí. Budete muset promyslet svou strategii, abyste porazili nepřátele a postoupili v turnajích a soutěžích.

Využijte své schopnosti a dosáhněte vítězství

V Disney Sorcerer's Arena máte možnost využívat speciální schopnosti každé postavy ve svém týmu. Toto je klíčový prvek, který vám pomůže porazit soupeře. Každá postava má své jedinečné dovednosti, které můžete využít v boji. Vytvořte strategii, která využívá sílu vašich hrdinů a porazte všechny protivníky, kteří se postaví vám do cesty.

 

 

Představení a dojmy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: