Značka: Fox in the box

Root: Pomocníci Plenitelů a krabice na Pomocníky - Rozšíření

619 Kč
Skladem

Oživte svůj Root s Lesní říší 

Potřebujete Lesní říši hry ROOT trochu oživit? S rozšířením Pomocníci Plenitelů a krabicí na Pomocníky to není žádný problém. Tato expanze přináší nové NPC postavy, které se nazývají Pomocníci a obohacují vaši hru.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 10+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Root: Pomocníci Plenitelů a krabice na Pomocníky

Potřebujete Lesní říši hry ROOT trochu oživit? S rozšířením Pomocníci Plenitelů a krabicí na Pomocníky to není žádný problém. Tato expanze přináší nové NPC postavy, které se nazývají Pomocníci a obohacují vaši hru. Pomocníci jsou frakční postavy, které si hráči mohou najmout a využít jejich schopností, což činí hru mnohem zajímavější zejména ve dvou a třech hráčích.

Různé typy Pomocníků

Rozšíření Pomocníci Plenitelů přináší tři různé typy Pomocníků, každý s vlastními unikátními schopnostmi. Zde je malý přehled:

  1. Pomocníci Zástupů: Tito Pomocníci mají schopnost zastupovat hráče a pomáhat jim v jejich akcích. Jsou jako věrní spojenci, kteří vám mohou přinést výhody a pomoci v dosažení vašich cílů.

  2. Pomocníci Ochránců: Tyto Pomocníci mají za úkol chránit váš kmen před nepřáteli a nebezpečími. Mají speciální schopnosti, které vám mohou poskytnout obranu a ochranu.

  3. Pomocníci Kapely: Tito Pomocníci jsou umělci a hudebníci, kteří přinášejí radost a zábavu do Lesní říše. Jsou schopni přinést nové zvuky a melodie, které mohou mít pozitivní vliv na váš kmen.

Získejte Pomocníky Plenitelů a krabici na Pomocníky ještě dnes

Rozšíření Pomocníci Plenitelů a krabice na Pomocníky je skvělým způsobem, jak oživit a prohloubit váš zážitek z hry Lesní říše. Získejte nové Pomocníky, kteří přinesou nové a zajímavé strategické možnosti do vaší hry. Krabice na Pomocníky vám umožní skladovat a organizovat své Pomocníky a udržet tak přehled o všech těchto frakčních postavách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: