Značka: Fox in the box

Root: Rozšíření Plenitelů - Rozšíření

1 159 Kč
Skladem

Nové hratelné frakce pro hru ROOT

Rozšíření Plenitelů je třetím dodatkem k populární hře ROOT, který přináší ještě více možností a zábavy. Toto rozšíření přidává do hry dvě nové hratelné frakce - Vůdce zástupů a Ochránce ve zbroji.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 6 10+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Rozšíření Plenitelů pro hru ROOT

Rozšíření Plenitelů je třetím dodatkem k populární hře ROOT, který přináší ještě více možností a zábavy. Toto rozšíření přidává do hry dvě nové hratelné frakce - Vůdce zástupů a Ochránce ve zbroji. Navíc obsahuje novinku v podobě Pomocníků, kteří oživují partii a činí hru ještě zajímavější.

Vůdce zástupů

Jako Vůdce zástupů se stanete manipulátorem a vyjednavačem. Vaším cílem je získat co nejvíce moci a vlivu. Budete muset takticky plánovat své akce a využívat schopností svých jednotek. Díky svému charakteristickému stylu hraní se stanete nepřehlédnutelnou silou na herním plánu.

Ochránce ve zbroji

Ochránci ve zbroji jsou odhodlanou skupinou válečníků, kteří jsou připraveni bránit své území za každou cenu. Budete se muset spoléhat na své síly a strategicky plánovat své útoky. Vaše jednotky jsou výjimečné svou odolností a schopnostmi, které vám umožní dosáhnout vítězství.

Pomocníci

Rozšíření Plenitelů také přidává do hry nový prvek - Pomocníky. Tito NPC postavy z nehrajících frakcí mohou být najati hráči a využity jejich schopností. Pomocníci oživují partii a přinášejí nové taktické možnosti. V rozšíření Plenitelů jsou obsažení Pomocníci ze základní hry ROOT, tedy kočky, orli, aliance a tuláka. Pro Pomocníky z dalších frakcí je nutné zakoupit příslušné rozšíření.

Představení a dojmy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: