Značka: Fox in the box

Root: Pomocníci Říčního lidu - Rozšíření

429 Kč
Skladem

Získejte strategickou výhodu s novými Pomocníky pro hru Root

Rozšíření Pomocníků Říčního lidu je ideálním způsobem, jak oživit vaši hru ROOT. Tato rozšíření přinášejí nové postavy, které se nazývají Pomocníci, a které hráči mohou najmout a využít jejich schopností.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 10+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Pomocníci Říčního lidu - Oživte svou hru ROOT s novými NPC postavami!

Rozšíření Pomocníků Říčního lidu je ideálním způsobem, jak oživit vaši hru ROOT. Tato rozšíření přinášejí nové postavy, které se nazývají Pomocníci, a které hráči mohou najmout a využít jejich schopností. Pomocníci jsou jakési NPC postavy z nehrajících frakcí, které přinášejí nové možnosti, strategie a dynamiku do hry.

Ještěří lid - Nebezpeční bojovníci

Jedním z nových Pomocníků, které najdete v tomto rozšíření, jsou Ještěří lid. Jsou to válečníci, kteří mají vynikající bojové schopnosti. S jejich pomocí můžete získat výhodu v boji a porazit své nepřátele. Ještěří lid vám poskytne nové taktické možnosti a strategie, které mohou změnit průběh hry.

Vydří obchodníci - Zajistěte si bohatství

Další skupinou Pomocníků jsou Vydří obchodníci. Jsou to zkušení obchodníci, kteří se vyznají v ekonomice a obchodování. S jejich pomocí můžete získat bohatství a rozšířit své vlivy ve hře. Vydří obchodníci vám umožní obchodovat s ostatními hráči a získat strategickou výhodu prostřednictvím obchodování a výměny zdrojů.

Lupiči - Získávejte tajné informace

Poslední skupinou Pomocníků jsou Lupiči. Jsou to zruční špioni, kteří se specializují na získávání tajných informací. S jejich pomocí můžete získat výhodu tím, že budete mít přístup k informacím o plánech a strategiích ostatních hráčů. Lupiči vám umožní takticky reagovat na tahy soupeřů a předejít jejich plánům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: