Novinka
Značka: Mindok

Obleva

1 699 Kč
Skladem

Obleva - Převezměte kontrolu nad budoucností

Vítejte v našem novém světě po 5000 letech od zániku lidské civilizace! Obleva konečně přichází a povrchový led začíná tát, odkrývajíc nové území a tajemství minulosti. Jste jedním z přeživších a je na vás, abyste vedli svůj kmen na průzkum tohoto nového světa.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 90+ Složitá
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 2,9 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Obleva - Převezměte kontrolu nad budoucností

Vítejte v našem novém světě po 5000 letech od zániku lidské civilizace! Obleva konečně přichází a povrchový led začíná tát, odkrývajíc nové území a tajemství minulosti. Jste jedním z přeživších a je na vás, abyste vedli svůj kmen na průzkum tohoto nového světa. Bude záležet na vašich rozhodnutích, jaký osud přeživší lidstvo bude mít. Připravte se na dobrodružství a začněte budovat novou civilizaci!

Průzkum zamrzlého světa

Obleva přináší neuvěřitelné možnosti pro objevování nových území. Vydejte se ven z jeskyní a začněte prozkoumávat tento tajemný svět. Objevte zbytky minulé civilizace a odhalte tajemství a poklady, které se nacházejí pod vrstvou ledu. Každá expedice může přinést nové poznatky a připravit cestu pro další rozvoj vaší civilizace. Buďte opatrní však, neboť se můžete setkat s nebezpečím a nepřáteli, kteří se také snaží přežít v této nové realitě.

Rozvoj civilizace

Abyste mohli uspět v tomto novém světě, budete muset nabrat nové obyvatele a vybudovat stroje, které vám pomohou přežít a prosperovat. Hledání zbloudilých poutníků je klíčové pro růst vašeho kmene. Tyto poutníky mohou přinést nové dovednosti a znalosti, které můžete využít pro rozvoj vaší civilizace. Získejte jejich důvěru a přijměte je do svého kmene. Nezapomeňte také investovat do vývoje a výroby strojů, které vám umožní efektivněji těžit suroviny a zlepšovat životní podmínky vašich obyvatel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: