Novinka
Značka: Mytago

Metal Heroes: The Fate of Rock

529 Kč
Skladem

Metal Heroes: The Fate of Rock

V Metal Heroes: Fate of Rock převezmeš roli Taylora, charismatického rockového hrdiny s vyřezávanou cestou k nesmrtelnosti. Tento gamebook tě zavede do světa, kde se vášeň pro metalovou hudbu snoubí s touhou po dobrodružství. Propliž se skrz úskalí hudebního průmyslu, přesvědč své kritiky a přilákej fanoušky tvou jedinečností a tvrdými riffy.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Swen Harder - Vázaná 978-80-88501-02-2
Kategorie: Fantasy Gamebooky
Počet stran: 784
Formát: 135 x 205

Metal Heroes: The Fate of Rock

V Metal Heroes: Fate of Rock převezmeš roli Taylora, charismatického rockového hrdiny s vyřezávanou cestou k nesmrtelnosti. Tento gamebook tě zavede do světa, kde se vášeň pro metalovou hudbu snoubí s touhou po dobrodružství. Propliž se skrz úskalí hudebního průmyslu, přesvědč své kritiky a přilákej fanoušky tvou jedinečností a tvrdými riffy. Projev svůj talent a stůj v čele nejepičtější metalové kapely, kterou svět kdy poznal!

Emoce, Humor a Riffy

Metal Heroes: Fate of Rock je nejen o hudbě; je to smršť emocí, které se valí z každé stránky. Užij si humor, který tě bude provázet na tvé cestě, a nech se unést příběhem, který tě chytne a nepustí. Připrav se na výzvy, které prověří tvou odvahu a schopnost přizpůsobit se jakýmkoli situacím. Tvůj osud je v tvých rukou – a je stejně dynamický jako sólový riff v oblíbené skladbě.

Zachraň Svět Hudby

Metal Heroes: Fate of Rock je víc než hra – je to mise. Tvým údělem je zachránit svět hudby před nebezpečím, které na něj číhá. Střetneš se s legendami rocku a společně s nimi či proti nim budeš bojovat o osud celé hudební scény. Přijmi výzvu, stoj tváří v tvář osudu a dej světu vědět, že rock ještě zdaleka není mrtvý!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: