Značka: Hry na PS5

EA Sports FC 24

1 199 Kč
Skladem

EA SPORTS FC 24: Fotbalová Revoluce

Vstupte do světa, kde každý váš kop odráží realitu nejvyšší fotbalové ligy s EA SPORTS FC 24. Zaznamenejte každý moment na hřišti díky preciznímu zpracování, které vám umožní cítit každý gól, skluz a vítězství jako nikdy předtím.

Kategorie: Gaming

EA SPORTS FC 24

Vstupte do světa, kde každý váš kop odráží realitu nejvyšší fotbalové ligy s EA SPORTS FC 24. Zaznamenejte každý moment na hřišti díky preciznímu zpracování, které vám umožní cítit každý gól, skluz a vítězství jako nikdy předtím. Probuďte vášeň pro fotbal a vytvořte nezapomenutelné okamžiky s více než 19 000 licencovanými hráči a staňte se legendou ve více než 700 týmech.

Autenticita na Dosah Ruky

EA SPORTS FC 24 je synonymem pro autentičnost. S 30 licencovanými ligami, včetně prestižní UEFA Ligy mistrů pro muže i ženy, tento titul posunuje hranice možného. Užijte si neopakovatelnou atmosféru největších stadionů a zažijte každý zápas, jako byste byli přímo na trávníku. S EA SPORTS FC 24 je každý zápas nezapomenutelným zážitkem, který odráží vaši lásku k nejpopulárnější hře na světě.

Inovace v Každém Doteku

EA SPORTS FC 24 představuje revoluci ve fotbalových simulacích. Zabudované inovace v herním enginu vám poskytují kontrolu nad každým pohybem a strategií, kterou na hřišti zvolíte. Průkopnický přístup k hratelnosti v kombinaci s detailní grafikou zaručuje, že každý zápas je nejen soubojem taktik, ale i vizuálním uměleckým dílem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: