Značka: Hry na PS5

God of War Ragnarok

1 179 Kč
Skladem

God of War Ragnarok: Osudy Říší v závěrečné Bitvě

Prozkoumejte nekonečné hlubiny Devíti říší ve hře God of War Ragnarok, kde se ocitáte ve víru dobrodružství plného mystiky a nebezpečí. Společně s Kratosem a jeho synem Atreem budete hledat odpovědi na záhadná proroctví a hledat spojence pro nadcházející bitvu, která rozhodne o osudu světa.

Kategorie: Gaming

God of War Ragnarok

Prozkoumejte nekonečné hlubiny Devíti říší ve hře God of War Ragnarok, kde se ocitáte ve víru dobrodružství plného mystiky a nebezpečí. Společně s Kratosem a jeho synem Atreem budete hledat odpovědi na záhadná proroctví a hledat spojence pro nadcházející bitvu, která rozhodne o osudu světa. Připravte se na epický boj, ve kterém budete muset čelit svým vnitřním démonům a stát se oporou pro mladého Atrea, když objevuje tajemství svého osudu jako Loki.

Legendární Arsenal a Nové Schopnosti

Vyzbrojte se ikonickou Leviathan sekerou a Blades of Chaos, které vám poslouží jako klíč k přežití v krutém světě plném mýtických nestvůr. Vaše cesta bude provázena zdokonalováním dovedností a odhalováním nových schopností, které vám umožní přizpůsobit se každé výzvě. Ochranný štít Guardian Shield bude vaším nejlepším spojencem v neúprosných soubojích, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Osudová Bitva a Rodinné Pouto

Pojďte stát tváří v tvář osudu a bojujte o budoucnost říší. V God of War Ragnarok se nejedná jen o boj, ale i o objevování hlubokých emocionálních vazeb mezi Kratosem a jeho synem Atreem. Rozhodnutí, která učiníte, ovlivní nejen jejich osudy, ale celý průběh Ragnaroku. V každém rohu na vás čekají nové výzvy a příběhy, které vás vtáhnou do světa plného majestátních scenérií a epických momentů.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: