Značka: Hry na PS5

Marvel's Spider-Man 2

1 719 Kč
Skladem

Marvel's Spider-Man 2: Hrdinové Akce

Prozkoumejte rozlehlé ulice a nebesa plná mrakodrapů Marvelovského New Yorku v Marvel's Spider-Man 2. Připoutejte se a připravte se na houpací zážitek, kde se dostanete z jednoho konce města na druhý s novými pavučinovými křídly, které vám umožní letět vzduchem s elegancí a rychlostí.

Kategorie: Gaming

Marvel's Spider-Man 2

 

Prozkoumejte rozlehlé ulice a nebesa plná mrakodrapů Marvelovského New Yorku v Marvel's Spider-Man 2. Připoutejte se a připravte se na houpací zážitek, kde se dostanete z jednoho konce města na druhý s novými pavučinovými křídly, které vám umožní letět vzduchem s elegancí a rychlostí. Zatímco se proháníte mezi výškovými budovami, zažijete neopakovatelné pocity svobody a vzrušení, které přináší jen Spider-Man.

Hrdinové, Kteří Bojují Společně

Marvel's Spider-Man 2 vám umožní střídat mezi dvěma oblíbenými postavami – Peterem Parkerem a Milesem Moralesem. Každý hrdina přináší unikátní příběh a nové schopnosti, které je třeba mistrovsky ovládnout. Spolupracujte jako tým a využijte jejich rozdílné síly k ochraně New Yorku před nebezpečím, které reprezentuje nezastavitelný Venom. Boj proti tomuto ikonickému padouchovi bude vyžadovat nejen sílu, ale i odvahu a spolupráci.

Zachraňte To, Co Milujete

Hra přináší příběh plný emocí, kde každý rozhodnutí může ovlivnit osudy Newyorčanů. Marvel's Spider-Man 2 není jen o akčním dobrodružství, ale i o hlubokých lidských příbězích. Vaše postavy nejsou pouze superhrdinové, ale i obyčejní lidé, kteří se snaží ochránit své milované a město, které volají domovem. Připravte se na epickou cestu plnou obětí, přátelství a triumfu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: