Značka: Hry na PS5

Prince Of Persia The Lost Crown

799 Kč
Skladem

Prince Of Persia The Lost Crown - Bojujte s Časem a Osudem

Zažijte napínavou dobrodružství ve hře Prince of Persia The Lost Crown, která vám umožní cestovat časem a manipulovat s prostředím kolem vás. Stáňte se Sargonem, zázračným dítětem, které se vypracuje na neohroženého hrdinu.

Kategorie: Gaming

Prince Of Persia The Lost Crown

Zažijte napínavou dobrodružství ve hře Prince of Persia The Lost Crown, která vám umožní cestovat časem a manipulovat s prostředím kolem vás. Stáňte se Sargonem, zázračným dítětem, které se vypracuje na neohroženého hrdinu. Využijte vaše nově získané schopnosti a super síly k překonání zdánlivě nepřekonatelných překážek. Tato hra je dokonalou kombinací akrobatického boje a strategického myšlení, která vás vtáhne do světa plného starověkých tajemství a epických příběhů.

Střetněte se s Legendami Persie

Vstupte do mytologického světa Prince of Persia The Lost Crown, kde každý váš krok ovlivňuje příběh a každé rozhodnutí může změnit osud. Připravte se na boj s legendárními monstry a řešte rébusy, které prověří vaše logické myšlení a obratnost. Objevte skryté poklady a artefakty, které vám pomohou v cestě za záchranou perské říše.

Epická Cesta za Osudem

Prince of Persia The Lost Crown nabízí nejenom akrobatickou akci, ale také hluboký příběh plný zvratů, v němž se z vás stane opravdová legenda. Prožijte osudovou cestu, kde každý krok vede k odhalení vašeho skutečného určení a každý boj je zkouškou vaší odvahy. Tato hra je určena pro ty, kdo hledají dobrodružství a chtějí se stát součástí něčeho většího.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: