Tip
Značka: Mytago

Nezemě: Zde jsou příšery!

459 Kč
Skladem
Autor Ilustrace Vazba ISBN
Jonathan  Green Kevin Crossley Vázaná 978-80-87761-84-7

 

Nezemě: Zde jsou příšery!

Při své první plavbě patnáctého dubna roku 1912 se zaoceánský parník Titanic srazil s ledovcem. Neštěstí nepřežilo 1503 cestujících a členů posádky, 706 lidem se však podařilo zachránit. Mezi nimi byla i Wendy Darling a její fenka Nana.

Wendy se při evakuaci ztratila zbytku rodiny a její záchranný člun moře vyplavilo u pobřeží tajemného ostrova ztraceného v čase. Ostrov je domovem tvorů, kteří byli považováni za dávno vyhynulé. Přebývá zde také zapomenutý kmen a chlapec, který nikdy nevyrostl. Cestu do Nezemě si však našel i nechvalně proslulý pirátský kapitán James Hook s posádkou a ostrov se zlobí…

V knize Nezemě budeš rozhodovat, kterou cestou se vypravíš, jaká rizika podstoupíš a se kterými z podivných prehistorických obyvatel Nezemě se utkáš v boji. Příběhem si můžeš projít jako přeživší lodního neštěstí Wendy Darling, robotický mstitel Petr Pan, odvážná lovkyně Tygří Lilie nebo ničemný pirátský kapitán James Hook. Ale pozor! Zda na své výpravě uspěješ, nebo tě stihne krutý osud, záleží pouze na tvých rozhodnutích.

Podaří se ti Nezemi opustit?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: