Značka: ADC Blackfire

Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti

659 Kč
Skladem

Vstupte do světa série Bridgertonových a zažijte společenskou sezónu plnou romantiky a intrik.

Připojte se k hlavním postavám seriálu Bridgertonovi a prožijte jejich dobrodružství na společenských plesech. Zde máte jedinečnou příležitost najít si svého ideálního partnera a prožít nezapomenutelné chvíle plné vášně a náklonnosti. Avšak buďte obezřetní, neboť hrozí, že se zapletete do skandálů, které by mohly ohrozit vaši pověst.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 6 16+ 30+ Snadná

 

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti - Získejte náklonnost potenciálních nápadníků

Rozeznávejte se na společenských plesech a najděte si svého protějška!

Připravte se na novou společenskou sezónu se hrou "Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti"! Přeneseme vás přímo do světa slavných Bridgertonových, kde se budete moci stát jednou z hlavních postav a účastnit se elegantních plesů. Vaším cílem je najít si nejvhodnějšího protějška a získat jejich náklonnost během tance.

Představte se potenciálním nápadníkům a získejte jejich náklonnost

Během těchto plesů budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s několika potenciálními nápadníky. Každý z nich má skryté vlastnosti a je na vás, abyste je odhalili. Zaujměte je svým šarmem a dovednostmi při tanci a získávejte jejich náklonnost. Budete mít jen 8 plesů na to, abyste si zajistili svou budoucnost, takže si dejte pozor na své taktiky a neunáhlete se.

Opatrně, skandály se dějí snadno

Nicméně, buďte opatrní, protože ve společnosti Bridgertonových velmi snadno můžete upadnout do skandálu. Každé vaše rozhodnutí a jednání budou mít důsledky na vaši reputaci. Zvažte své kroky pečlivě a vyhněte se situacím, které by vás mohly zdiskreditovat. V tomto světě plném intrik a společenských normativů je důležité zachovat si dobrou pověst.

Připravte se na vzrušující dobrodružství ve světě Bridgertonových

"Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti" je dokonalou hrou pro všechny fanoušky stejnojmenného seriálu. Přenesete se přímo do vyšší společnosti a zažijete vzrušující dobrodružství při hledání svého ideálního partnera. Díky realistickému prostředí a detailním postavám se budete cítit jako součást tohoto slavného světa.

Odhalte skryté vlastnosti postav a rozvíjejte svůj příběh

Jedinečnou vlastností této hry je možnost odhalit skryté vlastnosti jednotlivých postav. Během tance budete mít příležitost poznat každého potenciálního nápadníka blíže a rozhodnout se, který z nich vám nejvíce vyhovuje. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní váš příběh a budoucnost ve vyšší společnosti. Budete mít možnost prozkoumat různé romantické scénáře a zažít jedinečné dobrodružství.

Vyzkoušejte si život ve vyšší společnosti plné intrik a lásky

Hra "Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti" vám umožní zažít život ve vyšší společnosti plného romantiky, intrik a lásky. Budete se pohybovat ve světě elegantních plesů, extravagantních kostýmů a nezapomenutelných událostí. Přijměte výzvy, které přináší tento svět, a prozkoumejte všechny možnosti, které vám nabízí.

Jak hrát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: