Značka: Hry na PS5

Avatar: Frontiers of Pandora Special edition

999 Kč
Skladem

Avatar: Pandory Gold Edition – Staňte se Legendou Na'vi

Ponořte se do neopakovatelné atmosféry planety Pandora ve hře Avatar: Frontiers of Pandora. V této akční dobrodružné hře z působivého pohledu první osoby se stanete součástí příběhu Na'vi, který byl unesen a zneužit lidskou militaristickou korporací RDA.

Kategorie: Playstation

Avatar: Frontiers of Pandora - Special edition

Ponořte se do neopakovatelné atmosféry planety Pandora ve hře Avatar: Frontiers of Pandora. V této akční dobrodružné hře z působivého pohledu první osoby se stanete součástí příběhu Na'vi, který byl unesen a zneužit lidskou militaristickou korporací RDA. Zažijte pocit osvobození a vracejte se zpět k vašemu rodnému domovu, abyste znovu navázali kontakt se ztracenými tradicemi a odkryli esenci toho, co to znamená být Na'vi. Spojte své síly s ostatními kmeny a ochraňte krásu a diverzitu Pandory před hrozbou RDA.

Válečník Na'vi Vás Volá

Staňte se hrdinou ve světě, který je stejně krásný, jako je divoký. Vaše cesta v Avatar: Frontiers of Pandora vám dá šanci odhalit hluboké příběhy, které se vine skrz západní hranici Pandory. Bojujte za svobodu a ukážte, že vaše spojenectví a bojový duch mohou překonat jakékoliv překážky. Ukažte, že srdce Na'vi je nezlomné a že láska k rodné zemi je silnější než nejnovější technologie RDA.

Ochrana Domova a Dědictví

Připojte se k odvážnému boji a buďte svědky, jak se vaše akce promítají do osudu celé Pandory. Avatar: Frontiers of Pandora vás vyzývá, abyste se chopili svého osudu a vedli svůj lid proti zlověstné hrozbě. Váš boj není jenom o přežití, ale také o zachování bohatství a jedinečnosti kultury Na'vi. Vaše rozhodnutí určí budoucnost vašeho lidu i celé planety.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: