Značka: Hry na PS5

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

1 589 Kč
Skladem

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition - Staňte se legendou v dystopii

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition je více než jen hra - je to vrcholná vstupenka do světa, kde každá vaše volba ovlivňuje příběh. Vžijte se do role V, nájemného žoldáka na cestě za nesmrtelností, a prozkoumejte temné zákoutí Night City.

Kategorie: Playstation

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition je více než jen hra - je to vrcholná vstupenka do světa, kde každá vaše volba ovlivňuje příběh. Vžijte se do role V, nájemného žoldáka na cestě za nesmrtelností, a prozkoumejte temné zákoutí Night City. S touto edicí získáte kompletní balíček pro nezapomenutelné herní zážitky, včetně všech příběhů a vylepšení.

Technologie a vylepšení na dosah ruky

Ultimátní edice Cyberpunk 2077 vás vtáhne do světa, kde kybernetická vylepšení nejsou jen módním výstřelkem, ale klíčem k vašemu přežití. Vybavte se nejnovějším kyberwarem, který vám umožní vylepšit vaše schopnosti a přizpůsobit si hru přesně podle svých představ. Čekají na vás zbraně na blízko, dálkové boje, a mnoho dalšího.

Objevte krásy a nebezpečí Night City

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition vám otevírá brány do města plného života a příležitostí. Prozkoumejte každý kout Night City, učiňte spojence i nepřátele a staňte se legendou ve světě, kde jen nejsilnější přežijí. Každý váš krok píše příběh v tomto otevřeném světě plném nástrah a možností.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: