Značka: Hry na PS5

Gran Turismo 7

1 359 Kč
Momentálně nedostupné

Gran Turismo 7: Zažijte Vášeň závodění

Ponořte se do světa automobilových závodů s Gran Turismo 7, novým dílem legendární série, který přináší více než 420 modelů vozů. Prožijte vzrušení z nakupování a prodeje vašich oblíbených aut v úžasně propracované garáži.

Kategorie: Playstation

Gran Turismo 7

Ponořte se do světa automobilových závodů s Gran Turismo 7, novým dílem legendární série, který přináší více než 420 modelů vozů. Prožijte vzrušení z nakupování a prodeje vašich oblíbených aut v úžasně propracované garáži. Gran Turismo 7 je nejen hra, ale vášeň, která oživuje každý detail motoristického světa. Vychutnejte si unikátní herní režimy a zdokonalujte své řidičské schopnosti, abyste mohli přijímat nejrůznější výzvy a řadit se mezi nejlepší závodníky.

Technologický Skvost Pro Perfektní Zážitek

Gran Turismo 7 využívá nejnovější technologie pro dokonalé zpracování každého vozu a okruhu. Vývojáři se zaměřili na dokonalost každého detailu, aby jste měli pocit, že sedíte přímo v kokpitu závodního vozu. Nové nástroje a možnosti tuningu vám umožní vylepšit vaše vozidlo přesně podle vašich představ a potřeb. Jízda v Gran Turismo 7 je tak nejen zábavou, ale i cennou zkušeností pro všechny, kteří milují automobily a závodění.

Zážitek Závodění Na Dosah Ruky

V Gran Turismo 7 si užijete závodění na nejrůznějších okruzích, které jsou vytvořeny s ohledem na realistický zážitek z jízdy. Každý okruh je unikátní a nabízí různé výzvy, které testují vaše řidičské dovednosti a strategie. Sbírejte vozy, věnujte se tuningu a pusťte se do největších závodů vašeho života. Gran Turismo 7 je hra, která vás neustále motivuje k lepším výkonům a novým osobním rekordům.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: