Značka: Hry na PS5

Mortal Kombat 1

1 349 Kč
Skladem

Mortal Kombat 1 - Vstupte do světa nekompromisních soubojů

Vítejte ve světě Mortal Kombat, kde se setkáváte s ikonickými postavami a prožíváte adrenalinové souboje. Připravte se na úžasný herní zážitek, který vás vtáhne do napínavých bojů a nekompromisního bojového systému.

Kategorie: Playstation

Mortal Kombat 1 - Vstupte do světa nekompromisních soubojů

Vítejte ve světě Mortal Kombat, kde se setkáváte s ikonickými postavami a prožíváte adrenalinové souboje. Připravte se na úžasný herní zážitek, který vás vtáhne do napínavých bojů a nekompromisního bojového systému. Mortal Kombat 1 je připravovaná hra od oceněného studia NetherRealm Studios, která přináší nový, znovuzrozený vesmír Mortal Kombat.

Znovuzrozený vesmír Mortal Kombat

Mortal Kombat 1 vytváří novou éru této ikonické série. Zabrousíte do světa, který byl vytvořen bohem ohně Liu Kangem. Tento znovuzrozený vesmír přináší nejen propracované verze ikonických postav, ale také nový bojový systém, herní režimy a smrtelné úrazy. Ponořte se do jedinečného světa Mortal Kombat a zažijte bojové umění ve své nejčistší podobě.

Váš osud závisí na vašich schopnostech

Ve světě Mortal Kombat se stáváte hrdinou, který musí čelit různým soupeřům a dosáhnout vítězství. Vaše dovednosti, strategie a reflexy budou rozhodující faktory ve vašem úspěchu. Vyzkoušejte různé bojové styly, kombinace úderů a speciálních pohybů, abyste porazili své nepřátele. Připravte se na náročné souboje a ukážte světu, že jste opravdovým bojovníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: